Juri (festival Moře u Mělníka)

Juri (festival Moře u Mělníka)

EVENT ENDED
DateJuly 7 at 2:30 PM - July 10, 2022 at 1:00 PM
Share event

Event description

Absence gravitace, pomalost, samota, hrdinství, zoufalství … ale úplně největší je touha snít!

Juri je meziplanetární průzkumník objevující nové planety, možná i nové formy života. Juri je statečný muž, hrdina, kosmonaut! … nebo možná je pouze to, co v něm lidé chtějí vidět… ale Juri je také člověk, který se bojí a má své sny. Juri je totiž stále dítě. Místo nacházení cesty ji však častěji ztrácí. Juri je osamělý muž. Juri je klaun.

Jako publikum (v maximálním počtu 45 osob) jste speciální posádkou vybranou právě pro toto dobrodružství. Ve vesmírné lodi zažijete na vlastní kůži širý a nekonečný vesmír. A Juri vás bude doprovázet nedbajíc nebezpečí! Poznáte kosmonautův denní režim – častou záminku pro klaunské situace.

Giorgio Bertolotti a Petr Forman prozkoumávají svět video mappingu, který je pro ně velkou a stimulující výzvou. Zapojují jej do vyprávění příběhu tak, že se divák cítí být součástí opravdové cesty vesmírem.

Režie: Petr Forman a Giorgio Bertolotti Hrají: Giorgio Bertolotti, Rosalie Schneitler Video mapping: Josef Lepša, Jan Hrdlička (3D sense) Světelný design: Petr Forman, Igor Schmidt Hudba: Daniel Wunsch Kostýmy a scénografie: Josef Sodomka, Jakub Hanzl, Veronika Konturová, Francesca Novati Zvuky a ruchy: Marek Poledna (Studio Bystrouška) Zvukový a obrazový technik, světla: Rosalie Schneitler Vesmírná loď (geodesic dome): Marco Olimpio, Sonia Natante Technologie projekcí: Andrea Monopoli Produkce: Giorgio Bertolotti, Petr Forman Za podpory: rodin Bertolotti a Schneitler

Doporučená věková hranice: 8 let Délka představení: 60 min bez přestávky