Divadelní psychologické scifi drama NA POKRAJI

Divadelní psychologické scifi drama NA POKRAJI

EVENT ENDED
DateSeptember 25, 2022 (4:00 PM - 6:00 PM)
Share event

Event description

Pět různých lidí. Pět rozdílných osudů a příběhů. Ocitnou se „Na Pokraji”. Nejen na pokraji útesu v úplně cizím a neznámém prostředí, ale i na pokraji nejnáročnějšího rozhodnutí ve svých životech… Hrají: Alisa Gertsovskaya, Tomáš Brychta, Věra Lapšová, Marek Pilař, David Gertsovskiy

něco málo z hodnocení diváků: ++Honza: ++Emocionálně naplněné scifi drama které testuje vaši pozornost. Postavy si zamilujete, děj vás vtáhne, jen dejte pozor aby vám něco neuniklo.

++Michal: ++Divadelní inscenace Na Pokraji, je krátké a úderné představení o pěti hercích, plné nepředvídatelných vjemů, s velmi zajímavou dějovou linkou. Netradiční téma, střídající humorné a dojemné momenty, poukazuje na charakter, odlišnost a chování lidí v krizových situacích. Od samého začátku vás dílo vtáhne do světa záhad a nadpozemské atmosféry. Toto moderní a nenáročné (srozumitelné) představení, zaujme diváka jakékoliv věkové kategorie...a vaší pozornost si udrží až do poslední chvíle. Mladí začínající herci podaly slušné výkony, jejich interpretace i prožitek se vyšplhal na takovou úroveň, že se nebojíme dílo označit za profesionální, kvalitní a hlubšího rázu.

++Veronika:++ Vidět představení Na Pokraji byl úžasný zážitek ze kterého jsem se musela dlouho vzpamatovávat. Byl to velmi působivý příběh. Díky skvělým hercům jsem se s každou z postav okamžitě propojila a prožívala s nimi všechny situace. To mělo za následek to, že jsem se hned při prvním zhasnutí rozplakala a až do konce představení jsem už nedostala šanci vydechnout. Divadlo bylo totiž neuvěřitelně našlapané emocemi, působivými scénami a celková situace ve které se postavy nacházely byla velmi intenzivní. I přes to, jaký byl děj hry, postavy samotné byly obyčejní lidé a byli zahráni velmi realisticky. Nešlo o žádné archetypy nebo karikatury a to jsem oceňovala. Líbila se mi i hudba a světla, která i když byla podle mého názoru poměrně jednoduchá, nebo možná právě proto, dokonale doplňovala atmosféru. Celkově to bylo úžasné představení, které bylo skvělé po všech stránkách. Moc za něj děkuji a doufám, že ho možná ještě někdy uvidím.