Nový Prostor - prodejce měsíce | Zdeněk

Nový Prostor - prodejce měsíce | Zdeněk

Date5/31/2021, 10:00 PM - 6/30, 9:59 PM
AddressNový Prostor
Tickets unavailable
Share event

Event description

Jsme partnerem časopisu Nový Prostor a rubriky Prodejce měsíce. Tímto způsobem podpoříte speciílně konkrétního prodejce odkudkoliv a navíc získáte časopis v elektronické podobě.

Červnovým prodejcem měsíce je pan Zdeněk z Olomouce. S přestávkami prodává již osm let a v současnosti ho najdete na Dolním náměstí před drogerií. Zdeňka nominovala jeho zákaznice Zuzana: „V Olomouci jsem si oblíbila pana Zdeňka. Stávalo se, že zmizel, třeba na měsíc či dva. Už jsem se o něj bála, ale pak jsem se dozvěděla, že měl brigádu. Pana Zdeňka mám moc ráda. Sice mi trvalo dlouho, než jsem se osmělila se s ním dávat do řeči, ptát se ho, jak se má, popřát mu pěkné Vánoce. Snažím se přes Dolní náměstí chodit častěji a vždy se ho při koupi nového čísla poptat, jak se má, jak jde prodej, jestli se cítí zdravotně v pořádku. Je to člověk, který mi vždy prozáří den, nestěžuje si, je pozitivní ve svém přístupu, chválí časopis a doporučuje, co v něm přečíst.“ 

Zakoupením vybrané vstupenky putují peníze Zdeňkovi, který byl vybrán jako prodejce měsíce za měsíc červen v čísle 573.

Po zakoupení vstupenek klikněte na tlačítko Navštívit online událost a vychutnejte si čtení Nového prostoru na Vašem digitálním zařízení.

Pokud máte svého oblíbeného prodejce, kterého byste na tomto místě rádi viděli, pošlete nám svůj tip a zdůvodnění na adresu: redakce@novyprostor.cz .


Mailchimp newsletter

Subscribe to receive news about events

You can unsubscribe from the newsletter anytime