Nový Prostor - prodejce měsíce | Miroslav

Nový Prostor - prodejce měsíce | Miroslav

Date6/30/2021, 10:00 PM - 7/31, 9:59 PM
AddressNový Prostor
Tickets unavailable
Share event

Event description

Jsme partnerem časopisu Nový Prostor a rubriky Prodejce měsíce. Tímto způsobem podpoříte speciílně konkrétního prodejce odkudkoliv a navíc získáte časopis v elektronické podobě.

Červencovým prodejcem měsíce je pan Miroslav, původem ze Slovenska, který Nový Prostor prodává s občasnými přestávkami již tři roky. V současnosti si u něj můžete koupit časopis před brněnskou budovou hlavního nádraží. Po jeho příjezdu ze Slovenska mu Nový Prostor doporučil jeden z místních prodejců. Mirek o prodeji říká, že má díky němu možnost potkat spoustu milých lidí, které má rád. Váží si toho, že mu nikdo nelže a nepodráží nohy. Pana Miroslava nominovala jeho zákaznice Mária: „Taky mám svého prodejce. Moc milý pán. Stojí před budovou hlavního nádraží v Brně, tak jej můžu aspoň pozdravit, když jdu z práce. Často mi ten jeho úsměv pomůže jít dál. Neznám jeho jméno ani příběh, ale obdivuji jej, že to nevzdal.“

Zakoupením vybrané vstupenky putují peníze Miroslavovi, který byl vybrán jako prodejce měsíce za měsíc červenec v čísle 574.

Po zakoupení vstupenek klikněte na tlačítko Navštívit online událost a vychutnejte si čtení Nového prostoru na Vašem digitálním zařízení.

Pokud máte svého oblíbeného prodejce, kterého byste na tomto místě rádi viděli, pošlete nám svůj tip a zdůvodnění na adresu: redakce@novyprostor.cz

Mailchimp newsletter

Subscribe to receive news about events

You can unsubscribe from the newsletter anytime