Nový Prostor - prodejce měsíce | Lukáš

Nový Prostor - prodejce měsíce | Lukáš

Date4/30/2021, 10:00 PM - 5/31, 9:59 PM
AddressNový Prostor
Tickets unavailable
Share event

Event description

Podpořte prodejce měsíce Nového Prostoru

Jsme partnerem časopisu Nový Prostor a rubriky Prodejce měsíce. 

Prodejcem měsíce je pan Lukáš, který NP prodává již něco málo přes dva roky. Prodej mu pomohl posunout se ve své životní situaci. Od stanu, ve kterém nejdříve přespával, se přes noclehárny a azylové bydlení dokázal propracovat až k nájemnímu bydlení, kde bude bydlet se svojí přítelkyní. Pan Lukáš je také velmi úspěšný prodejce, který si skvělými komunikačními schopnostmi velmi rychle vybudoval svoji stálou klientelu a nyní má pravidelné odběratele časopisu i na prodejních místech, která pro ostatní brněnské prodejce nejsou příliš populární. Heslem pana Lukáše je hláška z nejmeno- vaného filmu: „Nikdo nerozdává tak tvrdé rány jako sám život. Nezáleží však na tom, kolik tvrdých ran inkasujeme, ale kolik ran dokážeme přijmout a ustát je.“

Zakoupením vybrané vstupenky putují peníze Lukášovi, který byl vybrán jako prodejce měsíce za měsíc květen v čísle 572.

Po zakoupení vstupenek klikněte na tlačítko Navštívit online událost a vychutnejte si čtení Nového prostoru na Vašem digitálním zařízení.

Pokud máte svého oblíbeného prodejce, kterého byste na tomto místě rádi viděli, pošlete nám svůj tip a zdůvodnění na adresu: redakce@novyprostor.cz .

Mailchimp newsletter

Subscribe to receive news about events

You can unsubscribe from the newsletter anytime