Energy of Dub*Burza#4

Energy of Dub*Burza#4

Date9/5/2020, 2:00 PM - 11:00 PM
AddressBurza #4, Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7
Tickets unavailable
Share event

Event description

Přátelé, zveme Vás na další dýchánek, kde kromě Energy of Dub zahrají také členové Prag:matics Crerw a náš speciální host Mira2.
Těšit se můžete na průřez hudebními žánry od Lounge přes Reggae po Steppas a také na náš benefiční stánek😉
*Energy of Dub pomocí muziky podporují ty, kteří to nejvíce potřebují. Finanční prostředky získává tento projekt z benefičního stánku, na kterém, lze zakoupit ručně vyrobené předměty, šperky, náramky, trička či vinylové desky.
Díky projektu se podařilo podpořit již různé cílové skupiny jako jsou psí útulky, zvířata v tísni, matky samoživitelky, azylové domy, lidi s tělesným postižením, znevýhodněné děti v Keni či projekt Wakitaka Charity.
*Prag:Matics CREW:
Toto seskupení vzniklo v polovině roku 2013 a vyniká spojením DJs a Selectas v pulzující celek. Jejími členy jsou ARSN / Satiwa / Sensei / S-BisH a Abassta. Členové pochází z různých koutů ČR a Francie a jejich společným jmenovatelem se stala Praha. Cílem je přinášet starý i aktuální sound, avšak stále se držet reggae kořenů, které prostupují celou jejich selekci ať se jedná kterýkoliv hudební žánr.
*Mira2:
Vinyl aficionado od raných 70. let, zprvu rock, posléze rozběh do nejrůznějších žánrů. V poslední době k poslechu až pětihodinové multistylové sety ve Sběrných Surovinách v Krymské a v Hól/Lól v Holešovicích.
Pro Burza #4 je připraven set lounge musíc ke kávičce a jiným podletním drinkúm. Zn. Vinyl má lupat😉
Těšíme se♥️
Mailchimp newsletter

Subscribe to receive news about events

You can unsubscribe from the newsletter anytime