DO FORMY I S HOME OFFICE tréninky online - balíček 5 tréninků, balíček 10 tréninků

DO FORMY I S HOME OFFICE tréninky online - balíček 5 tréninků, balíček 10 tréninků

Date10/31/2020, 11:00 PM - 12/31, 10:59 PM
AddressOnline Událost
Tickets unavailable
Share event

Event description

Chtěli byste zlepšit svou kondici? Nejste úplně spokojeni se svou postavou? Začínají Vás během home office pobolívat záda?

Pojďme to spolu změnit!

Během videocallu s Vámi zkonzultuji Vaše cíle, představy, ale i případná zdravotní omezení a následně spolu odcvičíme první trénink uzpůsobený Vašim potřebám, prostoru a eventuélně i tréninkovému vybavení, které můžete mít doma k dispozici. Během cvičení kladu důraz na (pro Vaše potřeby) vhodnou techniku provedení jednotlivých cviků, jakož i správné dýchání a díky formátu soukromých tréninků budu správnost Vašeho provedení průběžně kontrolovat a tak se vyhneme technickým chybám, tvorbě nežádoucích pohybových streotypů apod.

Právě důraz na technickou správnost a zpětná vazba od instruktora je klíčový benefit oproti samostatnému cvičení univerzálních tréninků třeba z youtube!

Rozsah lekce je 60 minut.

Termín lekce je na domluvě v rozpětí Po-Ne 8-22 hod. Pro domluvení konkrétního termínu mě prosím kontaktujte na emailu martinfenz83@gmail.com, whatsapp telefonním čísle +420 732 283 962 nebo facebooku.

Balíček 5 tréninků 1.099,- Kč Balíček 10 tréninků 1.999,- Kč

O mě: jmenuji se Martin Fenz a trenérské činnosti se věnuji od roku 2012. Jsem certifikovaný trenér thajského boxu III. třídy a instruktor fitness III. třídy - absolvent Fitness institutu tonus Dr. Petra Tlapáka, kde je kromě kondičního cvičení a tvarování těla kladen důraz zejména na posilování pro zdraví a stabilizaci kloubů. Platnost poukazu je 3 měsíce od jeho zakoupení.

Mailchimp newsletter

Subscribe to receive news about events

You can unsubscribe from the newsletter anytime