Derflanské otevřené sklepy 2021

Derflanské otevřené sklepy 2021

Date5/29/2021, 12:00 PM - 6:00 PM
AddressNa Kopci 68, Uherské Hradiště
Tickets unavailable
Share event

Event description

Přijďte si užít poklidné odpoledne s vínem — 7 vinařů na 1 kilometr, to si můžete projít opravdu loudavým krokem. Degustujete pod širým nebem v našich soukromých zahradách. Piknik bude jasná volba, doporučujeme vzít deku a svačinu a užívat si pěkného prostředí s chladivým vínkem v ruce. Vodu ani víno s sebou tahat nemusíte :-)

Vinaře máte vždycky po ruce, abyste mohli diskutovat o víně i životě. Vzorky naléváme bez čekání a vy sami si určujete tempo koštu. Vína jsou dobrá, o tom svědčí stovky vítězných medailí, které si každoročně odvážíme z výstav (když zrovna nelítají pandemie). 

Akci držíme komorní, abyste se cítili v pohodě a nemuseli se prodírat davy. Součástí vstupenky je mapka se seznamem vzorků, sklenička a poukazy na vzorky v hodnotě 100 Kč. Ceny vzorků začínají na 10 Kč za 0,5 dl. Instrukce zašleme e-mailem v týdnu před otevřením našich sklepů a zahrad.

Základní vstupné je za 230 Kč. Zakoupením Fanouškovské vstupenky za 250 Kč nebo Mecenášské vstupenky za 550 Kč nás podpoříte po náročném roce. Mecenáše odměníme řízenou degustací speciálních vzorků ve Vinařství Medek (detaily Mecenášům zašleme v samostatném e-mailu ve dnech před akcí).

Vaše rezervace vstupenky je závazná, nevratná, ale přenositelná. E-mailem vám dorazí kód, který slouží jako vstupenka, ten můžete snadno komukoli prodat nebo darovat. Nejpozději v pátek před začátkem akce zašleme podrobné instrukce e-mailem.

PS: Děkujeme za dodržení podmínek vstupu na hromadné akce dle aktuálního nařízení vlády, podrobnosti najdete na stránce vládních opatření, článek I/18.

Mailchimp newsletter

Subscribe to receive news about events

You can unsubscribe from the newsletter anytime